D-Smart Ağva Bayi

D-Smart Ağva

            D-Smart Ağva Başvuru Hizmetleri

D-Smart Ağva Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Ağva semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Ağva D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Ağva online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Ağva semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Ağva Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Ağva

            D-Smart Ağva Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            Ağva Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart Ağva Üyelik Başvurusu
     D-Smart Ağva uydu alıcısı satışı
     D-Smart Ağva uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Ağva t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Ağva Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Ağva Uydu anten montaj
     D-Smart Ağva Uydu anteni kurulum
     D-Smart Ağva Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Ağva Çanak anten ayarı
     D-Smart Ağva Çanak anten kurulumu
     D-Smart Ağva Uydu anten ayarı
     D-Smart Ağva Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Ağva Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Ağva Uydu arızası
     D-Smart Ağva Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Ağva İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Ağva Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Ağva Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Ağva – Ağva D-Smart – Ağva D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar