Namıkkemal D-Smart Bayi

Namıkkemal D-Smart Bayi

Namıkkemal D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Namıkkemal D-Smart Bayi semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Namıkkemal D-Smart Ticari üyelik ilgili detayları bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Namıkkemal D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Namıkkemalsemtinede D-Smart internet adsl aboneliğide veya D-Smartla birlikte fiber internet aboneliği yaptırrabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet üyelikleri için ayrı, ayrı fatura kesilmemekte olup her iki abonelik için tek fatura düzenlenmektedir. D-smart ve D-Smart interneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerden faydalanarak üye olabilirler. Namıkkemal D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında bilgi alarak satın alma başvurusunda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Namıkkemal Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Namıkkemal Semtine Verilen Hizmetler

D-Smart Namıkkemal Üyelik Başvurusu
Namıkkemal D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Namıkkemal Teknik servis hizmetleri
D-Smart Namıkkemal Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Namıkkemal Uydu anten montaj
D-Smart Namıkkemal Uydu anteni kurulum
Namıkkemal İnternet Modem Servisi
D-Smart Namıkkemal Çanak anak anten ayarı
D-Smart Namıkkemal Çanak anten kurulumu
D-Smart Namıkkemal Uydu anten ayarı
D-Smart Namıkkemal Yabancı Kanallar İçin Anten Kurulumu
Namıkkemal İnternet Arıza Servisi
D-Smart Namıkkemal Uydu arızası
D-Smart Namıkkemal Cihaz arıza bakım servisi
D-Smart Namıkkemal İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Namıkkemal İnternet Servisi
Namıkkemal Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Namıkkemal – Namıkkemal D-Smart – Namıkkemal D-Smart Bayileri