M E N Ü ve SAYFALAR

D-Smart istanbul Bayileri

D-Smart istanbul Bayileri
D-Smart istanbul Bayileri

TV izlemelerini daha keyifli hale getiren D-Smart, farklı paketler ile abone olan kişileri ilgi alanlarına yönelik yüzlerce kanal alternatifi ile buluşturuyor. Aile, Aile Spor , Sinema Dizi, , Sinema Dizi Spor, Mega, Xtra, , Blu, isimli paketler ile kaliteli kanal seçeneklerini TV ekranınıza getirebilirsiniz. Size sunulan bu TV paketlerinde 200’den fazla normal uydu kanalını izliyorsunuz ve seçtiğiniz D-Smart paket seçeneğine göre özel HD  kanallarını izleme olanağını yakalıyorsunuz. 
Aile paketinde 40 HD toplam 240kanal; belgesel, çocuk programları, müzik, izlemeleriniz için var. Aile Spor  paketinde ise 47  HD ve toplam 250 kanal NBA maçlarından Fight Netwok dövüş sanatları ayrıca dünya sporlarına ulaşabilirsiniz. Sinema Dizi  paketinde ise 56 HD ve toplam 250 kanalı size ek olarak verilmektedir.  Bu kanallar ile sinemaya gitmeden ödüllü ve gişe rekorlarını alt üst eden filmleri izleme keyfini yasayacaksınız. Sinema Dizi Spor pakette 63  HD ve toplam 260  kanal hem sinema hem spor isteyenler için, Mega paketinde ise 65 HD ve toplam  270 kanal, blu keyfi bilgisayar yada tabletinden yasamak isteyenler için var. Xtra paketinde 2 HD ve1 SD 1 3D kanalı yetişkinler için TV izlemeleri için sunuluyor.
D-Smart HD Kanalları Toplamda türsat uydusunda 80 in üzerindedir ve yayın kaliteelri 1080 dir. Ayrıca D-Smart HD uydu alıcıları ile 4K yayın yapan tv kanallrınıda Televizyonunuz uyumlu ise sorunsuz izleyebilirsiniz. D-Smart Uydu alıcılarının en göze çarpan ve diğer platform cihazlrından ayıran özelliği olan namuel kanal ekleme özelliğinide kullanabilirsiniz bu durumda

Türkiye’de dijital yayın platformu dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan D-smart, her geçen gün yenileyip geliştirdiği hizmet paketleri ile 2007 yılından bu yana pazarın en önemli firması konumunda bulunuyor. Tematik pek çok uydu kanalı ile 100’e varan HD kanalını, Türksat üzerinde bulunan ulusal kanallar yanında yerli ve yabancı kanalları, uygun paket seçenekleri ile müşterilerine ulaştırmaktadır. TV yayıncılığını Doğan TV Holding bünyesinde sunarken internet pazarına da 2010 yılında Smile adı ile girip, 2012 yılı ile Dsmart Net adı ile TV + internet hizmeti sunmakta olan tek firma konumuna geldi.
Dsmart ile aboneler artık TV için ayrı internet için fatura ve ücretle uğraşmak zorunda kalmadığı gibi her ikisinde de en kaliteli hizmet seçeneklerini alabiliyor. Ülkemizde şu anda 2 milyonun üzerinde hane Dsmart ile TV yada internet hizmetini alıp kaliteyi yakalamaktadır. Zengin kanal seçenekleri ile hemen herkesin ilgi alanına yönelik TV seçenekleri D-smartile tüketicilere ulaşıyor. Ulusal kanalların sıkıcı yönlerinden kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi her zaman d smart oluyor.
D-smart, verdiği TV hizmetleri ve internet hizmetleri yanında artık D-smart BLU ile içerikleri internet üzerinden de sağlayarak abonelere sağladığı hizmet çeşitliliğini artırıyor. Sürekli yenilediği hizmet paketleri ile abone isteklerini karşılamak için çaba harcıyor.
D-Smart Kanalları:
D smart dijital yayın paketlerinde tematik kanalları bulunduruyor. HD yayın yapan 100 varan farklı kanal seçeneği bulunuyor. Bunun yanı sıra tüm ulusal kanlar ve Türksat uydu ile yayın yapan tüm yerli ve yabancı yüzlerce  hd tv kanalı  izleme fırsatınız oluyor. Başlıca sinema kanalları Movie Smart genel isim altında Premium, Platin, Gold, Action, Family, Türk ve birçok sinema kanalları bulunuyor. Diziler, belgeseller, spor kanalları, müzik kanalları bu kanal seçenekleri içinde yer buluyor. Televizyonunuz ile bu kanalları izlerken sinema yada stadyum ortamını evinizin salonuna getirmiş olacaksınız ayrıca D-Smart Belgesel Kanallarını HD katileinde evinize taşıyarak doğal tabiat ortamını hiss edebilirsiniz Dsmart ile size aileniz ile daha keyifli seyirler sağlamış olacaktır.

D-Smart Paketleri:
D-smart ile 5 temel paket ile 3 ek paket seçimi yaparak TV izlemelerini isteklerinize göre yönlendirebilirsiniz. Bu paketler, kişilerin isteklerine uygun kanal seçeneklerini bir arada tutarak farklı kanallar ile zaman kaybetmeden ilgi alanlarına hitap eden kanallara daha rahat geçişe olanak tanıyor.   Dsmart paketleri   bütçenizi etkilemeden belgesel, çocuk, müzik, sinema ve spor kanallarını izlemek isteyenlere yönelik aile , aile-plus, sinema-dizi, sinema-dizi-spor, mega paketleriyle yerli yada yabancı ödüllü diziler, ödüllü filmler ve daha bir çok benzersiz hd içerikle   D-Smart Paketleri.

D-Smart Kampanyaları
Birbirinden avantajlı   D-smart kampanyaları   sürekli güncellenerek kampanyayı takip edenler, daha uygun fiyatlar ile abonelik yaptırma olanağına her zaman kavuşabilir. En çarpıcı kampanya olarak D-smart TV keyfi ile interneti bir arada sunan kampanyalardır. Bunların başında 69 TL aylık ücret ile sınırsız fiber internet ile D-smart HD keyfini birleştirip kampanya göze çarpıyor. Değiştir kampanyası ile eski uydusunu getiren 240 TL indirim ile HD TV kanallarınıizleme keyfine başlayabilirsiniz. D-Smart Yan Oda Kampanyası ile mevcut kullanmakta olduğunuz ana paketin aynısı aylık 20 TL ye üye olabilir HD TV keyfini farklı odalarda veya farklı dairelerde (dsmart yan oda üyeliğini aynı dairede kullanmak zorunda değilsiniz) yaşayabilirsiniz.

D-Smart İnternet
Sadece dijital TV yayıncılığında olmadığını gösteren D-smart, internet altyapısında da en iyi seçenekleri müşterilerine getirdi. Özellikle TV hizmetleri ile internet hizmetlerini birleştirerek müşterilerine büyük kolaylık getirdi. Hızlı internet için fiber alt yapısını tercih ettiğinizde D-Smart İnternet farkını daha iyi hissedeceksiniz. Limitsiz ADSL yada fiber bağlantı seçeneklerini de TV paketleri ile sunması daha cazip hale getiriyor. Bunun yanında  Dsmart, yalın internet ile telefon hattı olmadan da internet bağlantısını 15 TL ek ücret ile sağlıyor.D-Smart internet limitli veya limitsiz internet kampanyaları ile her ihtiyaca cevap vermektedir.

D-Smart Ticari Üyelik
Pek çok insan TV izleme keyfini evi dışında da yaşamak istiyor. Otel, kıraathane (kahvehane), restoran ve cafeler daha fazla müşteri potansiyelini elde edebilmek için   D-smart Ticari   üyelik sahibi olmalılar. Bu durum hem yeni müşteriler kazanmasına katkı sağlamaktadır. Oteller de müşterilerine evlerindeki TV konforunu; lobide D-smart HD, %10 indirimli ikinci yıl üyeliği, zincir tesis avantajı gibi avantajlar ile yaşatabilirler. Site yönetimleri de toplu abonelik avantajları ile D-smart keyfini çok daha avantajlı fiyatlar ile site sakinlerine sağlayabilir.   Ticari dsmart  paketlerin pek çoğunda beraberinde internet hizmetlerini de uygun maliyetler ile alacağınızı unutmamalısınız.

D-Smart WEB TV (BLU)
Hayatımızın her noktasında akıllı telefon, tablet, notebook gibi mobil cihazları kullanıyoruz. Bu durum TV izlemelerinde D-smart Blu paketi ile avantaja dönüştürülüyor. Bu paket sayesinde yolda, işte, yemekte, nerede olursanız olun rahatça mobil cihazınızdan TV izleme olanağını size sağlıyor. Bu sayede; sürekli izlediğiniz diziyi, bir gişe rekortmeni filmi, kaçırmamış oluyorsunuz.

D-Smart istanbul Bayileri İletişim Bilgileri

D-Smart istanbul Bayileri Telefonları Nerede Diye Aramayın

D-Smart istanbul Bayileri Anadolu Yakası

D-Smart istanbul Bayileri Avrupa Yakası

D-Smart istanbul Bayileri Web Adresi

D-Smart istanbul Bayileri Hızlı İletişim

D-Smart istanbul Bayileri