D-Smart Fatih Bayi

D-Smart Fatih

            D-Smart Fatih Başvuru Hizmetleri

D-Smart Fatih Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Fatih semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Fatih D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Fatih online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Fatih semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Fatih Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Fatih

            D-Smart Fatih Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            Fatih Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart Fatih Üyelik Başvurusu
     D-Smart Fatih uydu alıcısı satışı
     D-Smart Fatih uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Fatih t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Fatih Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Fatih Uydu anten montaj
     D-Smart Fatih Uydu anteni kurulum
     D-Smart Fatih Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Fatih Çanak anten ayarı
     D-Smart Fatih Çanak anten kurulumu
     D-Smart Fatih Uydu anten ayarı
     D-Smart Fatih Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Fatih Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Fatih Uydu arızası
     D-Smart Fatih Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Fatih İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Fatih Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Fatih Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Fatih – Fatih D-Smart – Fatih D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar