Sülüntepe D-Smart Bayi

Sülüntepe D-Smart Bayi

Sülüntepe D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Sülüntepe semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Sülüntepe D-Smart Ticari üyelik ilgili detayları bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Sülüntepe D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Sülüntepe semtinede D-Smart internet adsl aboneliğide veya D-Smartla birlikte fiber internet aboneliği yaptırrabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet üyelikleri için ayrı, ayrı fatura kesilmemekte olup her iki abonelik için tek fatura düzenlenmektedir. D-smart ve D-Smart interneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerden faydalanarak üye olabilirler. Sülüntepe D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında bilgi alarak satın alma başvurusunda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.Sülüntepe semtinde D-Smart üyelik başvurunda bulunduğunuzda sisteme girişi kaydınız oluşturulduktan ortalama 2 saat içinde D-Smartınız mevcut anten sistemine bağlı olarak kurulumu yapılmaktadır. Sülüntepe D-Smart Bayisine internetle birlikte D-Smart başvurusunda bulunabilir aynı gün içerisinde kurulmasını sağlayabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Sülüntepe Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz..! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Tüm D-Smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilirsiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadırlar. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın araçlarımızz ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir. Tabep formuyla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Sülüntepe Semtine Verilen Hizmetler

Sülüntepe D-Smart Üyelik Başvurusu
Sülüntepe D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Sülüntepe İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Sülüntepe D-Smart Teknik servis hizmetleri
D-Smart Sülüntepe Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Sülüntepe Uydu anten montaj
D-Smart Sülüntepe Uydu anteni kurulum
Sülüntepe İnternet Modem Servisi
D-Smart Sülüntepe Çanak anten kurulumu
D-Smart Sülüntepe Uydu anten ayarı
Sülüntepe İnternet Arıza Servisi
D-Smart Sülüntepe Uydu arıza
Sülüntepe İnternet Servisi
Sülüntepe Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Sülüntepe – Sülüntepe D-Smart – Sülüntepe D-Smart Bayi