Yenimahalle D-Smart Bayi

Yenimahalle D-Smart Bayi

Yenimahalle D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Yenimahalle semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Yenimahalle D-Smart Ticari üyelik ilgili detayları bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Yenimahalle D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Yenimahalle semtinede D-Smart internet adsl aboneliğide veya D-Smartla birlikte fiber internet aboneliği yaptırrabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet üyelikleri için ayrı, ayrı fatura kesilmemekte olup her iki abonelik için tek fatura düzenlenmektedir. D-smart ve D-Smart interneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerden faydalanarak üye olabilirler. Yenimahalle D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında bilgi alarak satın alma başvurusunda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.Yenimahalle semtinde D-Smart üyelik başvurunda bulunduğunuzda sisteme girişi kaydınız oluşturulduktan ortalama 2 saat içinde D-Smartınız mevcut anten sistemine bağlı olarak kurulumu yapılmaktadır. Yenimahalle D-Smart Bayisine internetle birlikte D-Smart başvurusunda bulunabilir aynı gün içerisinde kurulmasını sağlayabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Yenimahalle Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz..! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Tüm D-Smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilirsiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadırlar. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın araçlarımızz ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir. Tabep formuyla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Yenimahalle Semtine Verilen Hizmetler

Yenimahalle D-Smart Üyelik Başvurusu
Yenimahalle D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Yenimahalle İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Yenimahalle D-Smart Teknik servis hizmetleri
D-Smart Yenimahalle Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Yenimahalle Uydu anten montaj
D-Smart Yenimahalle Uydu anteni kurulum
Yenimahalle İnternet Modem Servisi
D-Smart Yenimahalle Çanak anten kurulumu
D-Smart Yenimahalle Uydu anten ayarı
Yenimahalle İnternet Arıza Servisi
D-Smart Yenimahalle Uydu arıza
Yenimahalle İnternet Servisi
Yenimahalle Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Yenimahalle – Yenimahalle D-Smart – Yenimahalle D-Smart Bayi