Kurtköy D-Smart Bayi

Kurtköy D-Smart Bayi

Kurtköy D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Kurtköy D-Smart Bayi semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Kurtköy D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Kurtköy D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Kurtköy semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. Kurtköy D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Kurtköy Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Kurtköy Semtine Verilen Hizmetler

D-Smart Kurtköy Üyelik Başvurusu
Kurtköy D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Kurtköy Teknik servis hizmetleri
D-Smart Kurtköy Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Kurtköy Uydu anten montaj
D-Smart Kurtköy Uydu anteni kurulum
Kurtköy İnternet Modem Servisi
D-Smart Kurtköy Çanak anak anten ayarı
D-Smart Kurtköy Çanak anten kurulumu
D-Smart Kurtköy Uydu anten ayarı
D-Smart Kurtköy Yabancı Kanallar İçin Anten Kurulumu
Kurtköy İnternet Arıza Servisi
D-Smart Kurtköy Uydu arızası
D-Smart Kurtköy Cihaz arıza bakım servisi
D-Smart Kurtköy İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Kurtköy İnternet Servisi
Kurtköy Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Kurtköy – Kurtköy D-Smart – Kurtköy D-Smart Bayileri