Kaynarca D-Smart Bayi

Kaynarca D-Smart Bayi

Kaynarca D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Kaynarca semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Kaynarca D-Smart Ticari üyelik ilgili detayları bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Kaynarca D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Kaynarca semtinede D-Smart internet adsl aboneliğide veya D-Smartla birlikte fiber internet aboneliği yaptırrabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet üyelikleri için ayrı, ayrı fatura kesilmemekte olup her iki abonelik için tek fatura düzenlenmektedir. D-smart ve D-Smart interneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerden faydalanarak üye olabilirler. Kaynarca D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında bilgi alarak satın alma başvurusunda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.Kaynarca semtinde D-Smart üyelik başvurunda bulunduğunuzda sisteme girişi kaydınız oluşturulduktan ortalama 2 saat içinde D-Smartınız mevcut anten sistemine bağlı olarak kurulumu yapılmaktadır. Kaynarca D-Smart Bayisine internetle birlikte D-Smart başvurusunda bulunabilir aynı gün içerisinde kurulmasını sağlayabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Kaynarca Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz..! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Tüm D-Smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilirsiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadırlar. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın araçlarımızz ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir. Tabep formuyla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Kaynarca Semtine Verilen Hizmetler

Kaynarca D-Smart Üyelik Başvurusu
Kaynarca D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Kaynarca İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Kaynarca D-Smart Teknik servis hizmetleri
D-Smart Kaynarca Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Kaynarca Uydu anten montaj
D-Smart Kaynarca Uydu anteni kurulum
Kaynarca İnternet Modem Servisi
D-Smart Kaynarca Çanak anten kurulumu
D-Smart Kaynarca Uydu anten ayarı
Kaynarca İnternet Arıza Servisi
D-Smart Kaynarca Uydu arıza
Kaynarca İnternet Servisi
Kaynarca Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Kaynarca – Kaynarca D-Smart – Kaynarca D-Smart Bayi