Feyzullah D-Smart Bayi

Feyzullah D-Smart Bayi

Feyzullah D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Feyzullah semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Feyzullah D-Smart Ticari üyelik ilgili detayları bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Feyzullah D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Feyzullah semtinede D-Smart internet adsl aboneliğide veya D-Smartla birlikte fiber internet aboneliği yaptırrabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet üyelikleri için ayrı, ayrı fatura kesilmemekte olup her iki abonelik için tek fatura düzenlenmektedir. D-smart ve D-Smart interneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerden faydalanarak üye olabilirler. Feyzullah D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında bilgi alarak satın alma başvurusunda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.Feyzullah semtinde D-Smart üyelik başvurunda bulunduğunuzda sisteme girişi kaydınız oluşturulduktan ortalama 2 saat içinde D-Smartınız mevcut anten sistemine bağlı olarak kurulumu yapılmaktadır. Feyzullah D-Smart Bayisine internetle birlikte D-Smart başvurusunda bulunabilir aynı gün içerisinde kurulmasını sağlayabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Feyzullah Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz..! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Tüm D-Smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilirsiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadırlar. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın araçlarımızz ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir. Tabep formuyla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Feyzullah Semtine Verilen Hizmetler

Feyzullah D-Smart Üyelik Başvurusu
Feyzullah D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Feyzullah İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Feyzullah D-Smart Teknik servis hizmetleri
D-Smart Feyzullah Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Feyzullah Uydu anten montaj
D-Smart Feyzullah Uydu anteni kurulum
Feyzullah İnternet Modem Servisi
D-Smart Feyzullah Çanak anten kurulumu
D-Smart Feyzullah Uydu anten ayarı
Feyzullah İnternet Arıza Servisi
D-Smart Feyzullah Uydu arıza
Feyzullah İnternet Servisi
Feyzullah Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Feyzullah – Feyzullah D-Smart – Feyzullah D-Smart Bayi