Aydınevler D-Smart Bayi

Aydınevler D-Smart Bayi

Aydınevler D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Aydınevler semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Aydınevler D-Smart Ticari üyelik ilgili detayları bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Aydınevler D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Aydınevler semtinede D-Smart internet adsl aboneliğide veya D-Smartla birlikte fiber internet aboneliği yaptırrabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet üyelikleri için ayrı, ayrı fatura kesilmemekte olup her iki abonelik için tek fatura düzenlenmektedir. D-smart ve D-Smart interneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerden faydalanarak üye olabilirler. Aydınevler D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında bilgi alarak satın alma başvurusunda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.Aydınevler semtinde D-Smart üyelik başvurunda bulunduğunuzda sisteme girişi kaydınız oluşturulduktan ortalama 2 saat içinde D-Smartınız mevcut anten sistemine bağlı olarak kurulumu yapılmaktadır. Aydınevler D-Smart Bayisine internetle birlikte D-Smart başvurusunda bulunabilir aynı gün içerisinde kurulmasını sağlayabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Aydınevler Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz..! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Tüm D-Smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilirsiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadırlar. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın araçlarımızz ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir. Tabep formuyla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Aydınevler Semtine Verilen Hizmetler

Aydınevler D-Smart Üyelik Başvurusu
Aydınevler D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Aydınevler İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Aydınevler D-Smart Teknik servis hizmetleri
D-Smart Aydınevler Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Aydınevler Uydu anten montaj
D-Smart Aydınevler Uydu anteni kurulum
Aydınevler İnternet Modem Servisi
D-Smart Aydınevler Çanak anten kurulumu
D-Smart Aydınevler Uydu anten ayarı
Aydınevler İnternet Arıza Servisi
D-Smart Aydınevler Uydu arıza
Aydınevler İnternet Servisi
Aydınevler Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Aydınevler – Aydınevler D-Smart – Aydınevler D-Smart Bayi