Suadiye D-Smart Bayi

Suadiye D-Smart Bayi

Suadiye D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Suadiye D-Smart Bayi semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Suadiye D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Suadiye D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Suadiye semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. Suadiye D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Suadiye Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Suadiye Semtine Verilen Hizmetler

D-Smart Suadiye Üyelik Başvurusu
Suadiye D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Suadiye Teknik servis hizmetleri
D-Smart Suadiye Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Suadiye Uydu anten montaj
D-Smart Suadiye Uydu anteni kurulum
Suadiye İnternet Modem Servisi
D-Smart Suadiye Çanak anak anten ayarı
D-Smart Suadiye Çanak anten kurulumu
D-Smart Suadiye Uydu anten ayarı
D-Smart Suadiye Yabancı Kanallar İçin Anten Kurulumu
Suadiye İnternet Arıza Servisi
D-Smart Suadiye Uydu arızası
D-Smart Suadiye Cihaz arıza bakım servisi
D-Smart Suadiye İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Suadiye İnternet Servisi
Suadiye Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Suadiye – Suadiye D-Smart – Suadiye D-Smart Bayileri