Koşuyolu D-Smart Bayi

Koşuyolu D-Smart Bayi

Koşuyolu D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Koşuyolu semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Koşuyolu D-Smart Ticari üyelik ilgili detayları bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Koşuyolu D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Koşuyolu semtinede D-Smart internet adsl aboneliğide veya D-Smartla birlikte fiber internet aboneliği yaptırrabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet üyelikleri için ayrı, ayrı fatura kesilmemekte olup her iki abonelik için tek fatura düzenlenmektedir. D-smart ve D-Smart interneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerden faydalanarak üye olabilirler. Koşuyolu D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında bilgi alarak satın alma başvurusunda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.Koşuyolu semtinde D-Smart üyelik başvurunda bulunduğunuzda sisteme girişi kaydınız oluşturulduktan ortalama 2 saat içinde D-Smartınız mevcut anten sistemine bağlı olarak kurulumu yapılmaktadır. Koşuyolu D-Smart Bayisine internetle birlikte D-Smart başvurusunda bulunabilir aynı gün içerisinde kurulmasını sağlayabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Koşuyolu Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz..! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Tüm D-Smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilirsiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadırlar. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın araçlarımızz ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir. Tabep formuyla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Koşuyolu Semtine Verilen Hizmetler

Koşuyolu D-Smart Üyelik Başvurusu
Koşuyolu D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Koşuyolu İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Koşuyolu D-Smart Teknik servis hizmetleri
D-Smart Koşuyolu Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Koşuyolu Uydu anten montaj
D-Smart Koşuyolu Uydu anteni kurulum
Koşuyolu İnternet Modem Servisi
D-Smart Koşuyolu Çanak anten kurulumu
D-Smart Koşuyolu Uydu anten ayarı
Koşuyolu İnternet Arıza Servisi
D-Smart Koşuyolu Uydu arıza
Koşuyolu İnternet Servisi
Koşuyolu Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Koşuyolu – Koşuyolu D-Smart – Koşuyolu D-Smart Bayi