Acıbadem D-Smart Bayi

Acıbadem D-Smart Bayi

Acıbadem D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Acıbadem D-Smart Bayi semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Acıbadem D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Acıbadem D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Acıbadem semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. Acıbadem D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Acıbadem Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Acıbadem Semtine Verilen Hizmetler

D-Smart Acıbadem Üyelik Başvurusu
Acıbadem D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Acıbadem Teknik servis hizmetleri
D-Smart Acıbadem Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Acıbadem Uydu anten montaj
D-Smart Acıbadem Uydu anteni kurulum
Acıbadem İnternet Modem Servisi
D-Smart Acıbadem Çanak anak anten ayarı
D-Smart Acıbadem Çanak anten kurulumu
D-Smart Acıbadem Uydu anten ayarı
D-Smart Acıbadem Yabancı Kanallar İçin Anten Kurulumu
Acıbadem İnternet Arıza Servisi
D-Smart Acıbadem Uydu arızası
D-Smart Acıbadem Cihaz arıza bakım servisi
D-Smart Acıbadem İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Acıbadem İnternet Servisi
Acıbadem Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Acıbadem – Acıbadem D-Smart – Acıbadem D-Smart Bayileri