Yalıköy D-Smart Bayi

Yalıköy D-Smart Bayi

Yalıköy D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Yalıköy semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Yalıköy D-Smart Ticari üyelik ilgili detayları bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Yalıköy D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Yalıköy semtinede D-Smart internet adsl aboneliğide veya D-Smartla birlikte fiber internet aboneliği yaptırrabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet üyelikleri için ayrı, ayrı fatura kesilmemekte olup her iki abonelik için tek fatura düzenlenmektedir. D-smart ve D-Smart interneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerden faydalanarak üye olabilirler. Yalıköy D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında bilgi alarak satın alma başvurusunda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.Yalıköy semtinde D-Smart üyelik başvurunda bulunduğunuzda sisteme girişi kaydınız oluşturulduktan ortalama 2 saat içinde D-Smartınız mevcut anten sistemine bağlı olarak kurulumu yapılmaktadır. Yalıköy D-Smart Bayisine internetle birlikte D-Smart başvurusunda bulunabilir aynı gün içerisinde kurulmasını sağlayabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Yalıköy Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz..! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Tüm D-Smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilirsiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadırlar. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın araçlarımızz ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir. Tabep formuyla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Yalıköy Semtine Verilen Hizmetler

Yalıköy D-Smart Üyelik Başvurusu
Yalıköy D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Yalıköy İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Yalıköy D-Smart Teknik servis hizmetleri
D-Smart Yalıköy Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Yalıköy Uydu anten montaj
D-Smart Yalıköy Uydu anteni kurulum
Yalıköy İnternet Modem Servisi
D-Smart Yalıköy Çanak anten kurulumu
D-Smart Yalıköy Uydu anten ayarı
Yalıköy İnternet Arıza Servisi
D-Smart Yalıköy Uydu arıza
Yalıköy İnternet Servisi
Yalıköy Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Yalıköy – Yalıköy D-Smart – Yalıköy D-Smart Bayi