Samsun Dsmart Başvuru


  Olarak bu sayfayi d-smart kampanyalrini daha yakindan inceleyerek bulundugunuz yerden veya evinizden çikmadan d-smart veya d-smart internet basvurusunda bulunabilir online hizmet alabilirsiniz D-Smart Bayi iletisim bilgilerine bu sayfadan ulasabilir farkli iletisim kanallari aramadan cadde, cadde veya sokak, sokak aramaya gerek kalmadan iletisime geçebilirsiniz. Samsun D-Smart Bayi sayfasindan yapacaginiz d-smart talepleriniz ayni gün içinde kurulumlari yapilmaktadir Samsun D-Smart Bayi ile iletisime geçerek internet talebinde bulunabilir mevcut internetiniz tasiyabilir veya d-smartli internet basvurusu yapabilirsiniz.

  Dsmart Samsun Hizmetleri

  • Dsmart Üyelik Başvuru
  • Dsmart İnternet Başvuru
  • Dsmart Paket Üyeliği
  • Dsmart Aylık Ödemeli Uyelik
  • Dsmart Ticari Üyelik Başvuru
  • Dsmart Kamu Personeli Kampanyası

  Üyelik Basvuru Hizmetleri
  D-Smart çözüm ortagi olarak Samsun bölgesine verdigimiz hizmetlerin listesi asagidaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve D-Smart Samsun Ticari üyeliklerle ilgili detayli bilgi ve abonelik talepleriniz için üstteki formla D-Smart online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Samsun bölgesine D-Smart kurulum hizmeti ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Ayni zamanda D-Smart internet adsl aboneligi’ de yaptirabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarinda iki aboneligi birden tek faturada satin alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyalarında faydalanarak dsmart yalın internet, dsmart fiber internet, ve dsmartla birlikte internet başvurusu yapabilirsiniz. Smart city alt yapisi bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirsiniz.Ticari d-smart üyelikleri hakkinda basvuruda bulunabilir ister eski d-smart üyelikleriniz yenileyebilir isterseniz yeni üyelik basvurunda bulunabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden yapılan dsmart başvuruları bölge yetkili servislerine iletilmekte olup aynı gün içinde kurulum veya servis hizmeti sunulmaktadır.

   

  Dsmart Nedir

  2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformları arasında yer almaktadır. İçerik ve servislerini yeni dinamikler doğrultusunda sürekli geliştiren D-Smart, 83 HD yayın yapan toplam 235’i aşkın kanalı ile abonelerine dijital içerik hizmeti sunmaktadır.