M E N Ü ve SAYFALAR

Esenler D-Smart Bayi

Esenler D-Smart

Esenler D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Esenler D-Smart Bayi semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Esenler D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Esenler D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Esenler semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. Esenler D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Esenler Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Esenler Semtine Verilen Hizmetler

D-Smart Esenler Üyelik Başvurusu
Esenler D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Esenler Teknik servis hizmetleri
D-Smart Esenler Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Esenler Uydu anten montaj
D-Smart Esenler Uydu anteni kurulum
Esenler İnternet Modem Servisi
D-Smart Esenler Çanak anak anten ayarı
D-Smart Esenler Çanak anten kurulumu
D-Smart Esenler Uydu anten ayarı
D-Smart Esenler Yabancı Kanallar İçin Anten Kurulumu
Esenler İnternet Arıza Servisi
D-Smart Esenler Uydu arızası
D-Smart Esenler Cihaz arıza bakım servisi
D-Smart Esenler İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Esenler İnternet Servisi
Esenler Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Esenler – Esenler D-Smart – Esenler D-Smart Bayileri