M E N Ü ve SAYFALAR

Bahçelievler D-Smart Bayi

Bahçelievler D-Smart

Bahçelievler D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Bahçelievler D-Smart Bayi semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Bahçelievler D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Bahçelievler D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Bahçelievler semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. Bahçelievler D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Bahçelievler Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Bahçelievler Semtine Verilen Hizmetler

D-Smart Bahçelievler Üyelik Başvurusu
Bahçelievler D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Bahçelievler Teknik servis hizmetleri
D-Smart Bahçelievler Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Bahçelievler Uydu anten montaj
D-Smart Bahçelievler Uydu anteni kurulum
Bahçelievler İnternet Modem Servisi
D-Smart Bahçelievler Çanak anak anten ayarı
D-Smart Bahçelievler Çanak anten kurulumu
D-Smart Bahçelievler Uydu anten ayarı
D-Smart Bahçelievler Yabancı Kanallar İçin Anten Kurulumu
Bahçelievler İnternet Arıza Servisi
D-Smart Bahçelievler Uydu arızası
D-Smart Bahçelievler Cihaz arıza bakım servisi
D-Smart Bahçelievler İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Bahçelievler İnternet Servisi
Bahçelievler Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Bahçelievler – Bahçelievler D-Smart – Bahçelievler D-Smart Bayileri