M E N Ü ve SAYFALAR

Esenşehir D-Smart Bayi

Esenşehir D-Smart

Esenşehir D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Esenşehir semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Esenşehir D-Smart Ticari üyelik ilgili detayları bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Esenşehir D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Esenşehir semtinede D-Smart internet adsl aboneliğide veya D-Smartla birlikte fiber internet aboneliği yaptırrabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet üyelikleri için ayrı, ayrı fatura kesilmemekte olup her iki abonelik için tek fatura düzenlenmektedir. D-smart ve D-Smart interneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerden faydalanarak üye olabilirler. Esenşehir D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında bilgi alarak satın alma başvurusunda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.Esenşehir semtinde D-Smart üyelik başvurunda bulunduğunuzda sisteme girişi kaydınız oluşturulduktan ortalama 2 saat içinde D-Smartınız mevcut anten sistemine bağlı olarak kurulumu yapılmaktadır. Esenşehir D-Smart Bayisine internetle birlikte D-Smart başvurusunda bulunabilir aynı gün içerisinde kurulmasını sağlayabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Esenşehir Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz..! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır. Tüm D-Smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilirsiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadırlar. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın araçlarımızz ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir. Tabep formuyla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Esenşehir Semtine Verilen Hizmetler

Esenşehir D-Smart Üyelik Başvurusu
Esenşehir D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Esenşehir İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Esenşehir D-Smart Teknik servis hizmetleri
D-Smart Esenşehir Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Esenşehir Uydu anten montaj
D-Smart Esenşehir Uydu anteni kurulum
Esenşehir İnternet Modem Servisi
D-Smart Esenşehir Çanak anten kurulumu
D-Smart Esenşehir Uydu anten ayarı
Esenşehir İnternet Arıza Servisi
D-Smart Esenşehir Uydu arıza
Esenşehir İnternet Servisi
Esenşehir Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Esenşehir – Esenşehir D-Smart – Esenşehir D-Smart Bayi