M E N Ü ve SAYFALAR

Kayışdağı D-Smart Bayi

D-Smart Kayışdağı

Kayışdağı D-Smart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak Kayışdağı D-Smart Bayi semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Kayışdağı D-Smart Ticari üyelik ilgili detayları bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. Kayışdağı D-Smart Bayi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Kayışdağısemtinede D-Smart internet adsl aboneliğide veya D-Smartla birlikte fiber internet aboneliği yaptırrabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet üyelikleri için ayrı, ayrı fatura kesilmemekte olup her iki abonelik için tek fatura düzenlenmektedir. D-smart ve D-Smart interneti internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerden faydalanarak üye olabilirler. Kayışdağı D-Smart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında bilgi alarak satın alma başvurusunda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

D-Smart Paketleri

D-Smart Kampanyalari

D-Smartla Birlikte İnternet Kampanyaları

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Fix Kampanyaları

Nakit D-Smart Satın Alma

D-Smart Kayışdağı Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

Kayışdağı Semtine Verilen Hizmetler

D-Smart Kayışdağı Üyelik Başvurusu
Kayışdağı D-Smart İnternet Başvurusu
D-Smart Kayışdağı Teknik servis hizmetleri
D-Smart Kayışdağı Çanak anak anten montaj servisi
D-Smart Kayışdağı Uydu anten montaj
D-Smart Kayışdağı Uydu anteni kurulum
Kayışdağı İnternet Modem Servisi
D-Smart Kayışdağı Çanak anak anten ayarı
D-Smart Kayışdağı Çanak anten kurulumu
D-Smart Kayışdağı Uydu anten ayarı
D-Smart Kayışdağı Yabancı Kanallar İçin Anten Kurulumu
Kayışdağı İnternet Arıza Servisi
D-Smart Kayışdağı Uydu arızası
D-Smart Kayışdağı Cihaz arıza bakım servisi
D-Smart Kayışdağı İşyerine Ticari D-Smart Üyelik Başvurusu
Kayışdağı İnternet Servisi
Kayışdağı Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Kayışdağı – Kayışdağı D-Smart – Kayışdağı D-Smart Bayileri