Akıllı Kumandayı D-Smart Uydu Alıcılarına Ayarlama

1.D Smart Kumandanızın D-Smart tuşuna basınız
D-Smart Akıllı Kumandayı Ayarlama

2. D Smart Kumandanızın renkli tuşlarından kırmızı ve mavi tuşlara aynı anda basıp 3 saniye basılı tutun, D-Smart tuşunun 2 kere yeşil renkte yanıp söndüğünü gözlemleyin.

D-Smart Akıllı Kumandayı Ayarlama

3. Uydu Alıcısı kod listesinden size uygun olan D-Smart uydu alıcısının marka / modelini bulup kodu kumandanızın rakam tuşlarından tuşlayın ve D-Smart tuşunun iki kere yeşil renkte yanıp söndüğünü gözlemleyin. Eğer yanlış bir seçim yaparsanız D-Smart tuşu yeşil renkte bir kez uzunca yanıp sönecektir.

ÖNEMLİ

Eğer Uydu alıcınız kumandanıza tepki vermiyorsa yukarıdaki işlemleri televizyonunuzun markası için listelenen tüm diğer kodları kullanarak tekrarlayın, televizyon markasına uygun kodlarıdan birisi mutlaka uyacaktır .

Eğer D-Smart uydu alıcınız kumadanızdaki her fonksiyonu olması gibi yerine getirmiyorsa kod listesinden uydu alıcısı markası için listelenen diğer kodları deneyin.

D-Smart uydu alıcınızı kullanabilmek için veya kumandanızı denerken kumandayı D-Smart moduna ( en üstte ortadaki tuş) geçirmeyi unutmayın.

Markalara Göre D-Smart Alıllı Kumanda Kodları

Uydu Alıcısı Marka Adı ve 4 Haneli Kodlar

Tüm HD Modeller İçin

1

Goldmaster DTV serisi için

1

Next YE-9500CIS, YE-9900CIS, YE-9950CIS için

1

Arçelik / Beko

1

Sunny AT-10040CIS, AT-10040CIX

1

Botech BTX-710D, BTX-700

1

D-Smart PVR Plus

1

Next YE-9500XCIS ve Botech BTX-800XD

2

Sunny AT-10060CIX

3

D-Smart Akıllı Kumandayı Ayarlama

D-Smart Akıllı Kumandayı Ayarlama Sayfası

D-Smart Akıllı Kumandayı Ayarlama Resimli Anlatım

D-Smart Akıllı Kumandayı Ayarlama Sitesi

D-Smart Akıllı Kumandayı Ayarlama Nasıl Yapılıyor

D-Smart Akıllı Kumandayı Ayarlama Kodları Nerede

D-Smart Akıllı Kumandayı Ayarlama Kodları Bulma

D-Smart Yeni Kampanyalar

D-Smart akıllı kumanda dsmart’ın ürettiği bütün uydu alıcılarına sorunsuzca uymaktadır ister sadece HD olsun veya HD Plus olsun marka model farkı olmadam dsmart akıllı kumada kullanabilirsiniz. Akıllı kumanda modelleri ve şekil olarak değişikliker gösterebilir veya günün koşullarına göre değişebilir fakat kumanda kodları ve kullanımı hepsinin aynıdır. Hangi dsmart akıllı kumandayı kullanırsanızi kullanın yapacakları işlemler ayndır tuş bazında yer değişiklikleri olabilir sadece.