D-SMART + İNTERNET 35 TL TL

D-Smart Hoşgeldin Paketi Limitsiz İnternetle Birlikte 0216 526 25 25

HEPSİ 35 TL

ucuz internet 21 tl

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
ucuz internet 21 tl Sadece Ev Telefonu Olanlar İçin
ucuz internet 21 tl

Adınız Soyadınız *

Telefon Numaranız *

Telefon Hattınız Varmı?
EvetHayır

Bulunduğunuz İl

Adresiniz

Alttaki Kodu Girin
captcha


DİĞER FİYATLAR

ucuz internet 21 tl


Kampanya sadece ev telefonu olan kullanıcılara sunulmaktadır.

Kampanya avantajları nelerdir?

Cebinizle Dost Limitsiz İnternet D-Smart'ta!
Üstelik abone olunan ayın bedeli, damga vergisi, aktivasyon bedeli, kurulum ve modem kullanım ücreti hediye!

24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura
Aktivasyon bedeli hediye
Abone olunan ayın kullanım bedeli hediye
Damga vergisi hediye
Modem kullanım bedeli ücretsiz

Kampanya Koşulları nedir?


Belirtilen fiyatlar 31 Ekim 2017 tarihine kadar, hizmetin kullanılacağı adreste daha önce hiç abonelik yapılmamış veya abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş yeni bireysel abonelik başvurularında, 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir.

Kampanya yalın internet hizmeti ile sunulmamaktadır. Kampanyaya başvuru yapan aboneler, aktivasyon sonrasında 48 saat içinde 4 Mbps’e kadar 40 GB AKN’li tarifeye geçirilecektir. 96 TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli, abone olunan ayın kısmi bedeli, damga vergisi kampanya kapsamında hediyedir. Kampanya kapsamında modem ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Eve kadar fiber alt yapısında 200 TL değerinde yerinde kurulum hizmeti taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulmaktadır. Modemin mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen modemi 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili modeme ilişkin cari bedeli (eve kadar fiber abonelerine tahsis edilen fiber modem için 250 TL, kablosuz modem için 75 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık erişim ücreti indirimleri, kurulum ücreti, aktivasyon ücreti abone olunan ayın bedeli, damga vergisi tutarı; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır.

Alt yapı sağlayıcısının, ankastreye kadar bağlantı işlemini gerçekleştirmesinden sonra D-Smart veya alt yapı sağlayıcıdan kaynaklanmayan arızalar nedeniyle internet hizmetinin alınamaması durumunda abone talebine istinaden ücretsiz olarak sunulan 60 (altmış) TL değerindeki teknik servis hizmetinden yararlanılmış olması durumunda, abonelik boyunca verilen hediye ve indirim hesaplamalarına bu tutar da dahil edilecektir. Kampanya kapsamında belirtilen internet hızı garanti edilmemekte olup erişim hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır.

AKN (Adil Kullanım Noktası)’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 1 Mbps, ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda tarifenin standart hızına dönecektir. Kampanya kapsamında abonelik dondurma hizmeti verilememektedir.
D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez

Fiber nerelerde var?

D-Smart farklı altyapı sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalar sayesinde şu an Türkiye’de en geniş alanda fiber internet hizmeti sunabilen internet servis sağlayıcıdır. Fiber hizmetimiz 81 il merkezinde ve pek çok ilçe de mevcuttur. Bulunduğunuz adreste alt yapı olup olmadığını 0216 526 25 25 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.

D-Smart iç kurulum ücreti tüketici tarafından mı karşılanıyor?

D-Smart (TV) İç kurulum bedeli 40 TL olup kampanya kapsamında hediyedir.

Aboneliğimi 24 ay içinde iptal etmem durumunda herhangi bir ödeme yapmak durumunda mıyım?

Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık erişim ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri, ilk ay kullanım bedeli, damga vergisi tutarı ve yalın internet erişim ücretleri; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. Alt Yapı Sağlayıcısı’nın, ankastreye kadar bağlantı işlemini gerçekleştirmesinden sonra D-Smart veya Alt Yapı Sağlayıcıdan kaynaklanmayan arızalar nedeniyle internet hizmetinin alınamaması durumunda abone talebine istinaden ücretsiz olarak sunulan 60 (altmış) TL değerindeki teknik servis hizmetinden yararlanılmış olması durumunda, abonelik boyunca verilen hediye ve indirim hesaplamalarına bu tutar da dahil edilecektir.

Aboneliğimi 24 ay içinde iptal etmem durumunda herhangi bir ödeme yapmak durumunda mıyım?


Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık erişim ücreti indirimleri, aktivasyon ücreti, abone olunan ayın kullanım bedeli, damga vergisi tutarı; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. Alt Yapı Sağlayıcısı’nın, ankastreye kadar bağlantı işlemini gerçekleştirmesinden sonra D-Smart veya Alt Yapı Sağlayıcıdan kaynaklanmayan arızalar nedeniyle internet hizmetinin alınamaması durumunda abone talebine istinaden ücretsiz olarak sunulan 60 (altmış) TL değerindeki teknik servis hizmetinden yararlanılmış olması durumunda, abonelik boyunca verilen hediye ve indirim hesaplamalarına bu tutar da dahil edilecektir.

Farklı bir internet servis sağlayıcıdan taahhüdüm bulunuyor. Bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz TV Platformu ya da İnternet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, iptal edip abonemiz olduğunuzda taahhüt iptal bedelinizin en fazla 200 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt İptal Bedeli Bizden uygulaması 30 Kasım 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Modem ücreti ne kadardır?

Kampanya kapsamında modem kullanım bedeli ücretsiz.
D-Smart modemin mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen modemi 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (eve kadar fiber abonelerine tahsis edilen fiber modem için 250 TL, kablosuz modem için 75 TL) ödemekle mükelleftir.

AKN nedir? Neden sınırsız paketlerde AKN uygulaması yapılıyor?


AKN uygulaması, sınırsız internetin, belli miktardaki kullanımı aşmayan bireysel internet abonelerine daha ulaşılabilir ve avantajlı fiyatlarla sunabilmesini sağlayan bir alt paketleme yöntemidir. Bu yöntemle, belli bir kullanımı aşmayan internet abonelerinin yüksek kullanımı olan abonelerin yarattığı ekstra maliyetleri taşımasının önüne geçilmekte ve farklı kullanım alışkanlıklarına göre fiyatlama yapılabilmektedir.
Sınırsız paketlerde AKN seviyesi aşılsa dahi internet hizmeti ekstra bir ücret söz konusu olmadan kullanılabilmekte, sadece tarifeye göre AKN sonrası hız ile sınırlandırılmaktadır.
Böylelikle bireysel kullanım dışına çıkan kullanımların, hizmetin kiralanması ve paylaşılmasının şebeke verimliliğine ve hizmet kalitesine olası olumsuz etkileri de önlenmektedir.
Sunulabilen hız ve AKN seçenekleri altyapıya göre değişiklik göstermektedir.

ucuz internet 21 tl Kampanyası Kampanyasında Nereden Başvurabilirim?

0216 526 25 25 Nolu telefondan türkiyenin her yerinden veya kampanya sayfası başvuru formundan.

ucuz internet 21 tl Kampanyası Kampanyaları

ucuz internet 21 tl Kampanyası Fiyatları

ucuz internet 21 tl Kampanyası Herşey Dahil

ucuz internet 21 tl Kampanyası Güncel Fiyat Listesi

ucuz internet 21 tl Kampanyası Başvuru

D-Smart Kampanyaları

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
D-Smart Spor İçeriği

D-Smart Sinema Kanalları

D-Smart Yan Oda 20 TL

D-Smart Yan Oda 20 TLD-Smart Yan Oda 20 TLD-Smart Yan Oda 20 TL