D-SMART + İNTERNET 35 TL TL

D-Smart Hoşgeldin Paketi Limitsiz İnternetle Birlikte 0216 526 25 25

HEPSİ 35 TL

Nakit D-Smart

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Nakit D-Smart
Nakit D-Smart

Adınız Soyadınız*

Telefon Numaranız*

Talep Ettiğiniz Paket*

Bulunduğunuz İl*

Adresiniz

Güvenlik Kodunu Girin
captcha

Nakit D-Smart


D-Smart Paketleri

D-Smart Paketleri

D-Smart Paketleri

Nakit D-Smart Kampanyaları : Nakit D-Smart Satın Alma aylık ödeme yapmadan d-smart paketelrini kullanabilmek için hazırlanmış satış modelidir. Nakit D-Smart satın alındığında satın alınan dsmart paketi ve satın alınan uydu alıcısı veya cam modülle birlikte satın alınan süreye kadar her hangi bir aylık ödeme yapamakdan kullanılabilmektedir. Nakit D-Smart Satın Alma avantajları her hangi bir taahhütle bulunmadan tek seferde ödeme yaparak kullanabilmektir. Nakit D-Smart Satın Alma kampanyalarından saın alınan cam modülle istediğiniz her hangi bir televizyon veya cı modül girişli uydu alıcısıyla d-smart paketlerini rahatlıkla kullanılabilmenin yanı boyutu itibari ile istenilen her yere taşınabilmektedir. Nakit D-Smart Satın Alma veya daha detaylı bilgi almak için bizimle iletşime geçebilirsiniz.

D-Fix D-Smart (Cam Modül) Nedir ?


D-Smart Cam Modül Nedir ? Modül girişli ( cı slotu ) olan bütün hd veya sd uydu alıcılarında çalışan ve D-Smart platformunda üyesi olduğunuz veya satın aldığınız paketin içeriğindeki şifreli kanalların şifrelerini çözmeye yarayan bir üründür.

CAM (Conditional Acces Module-Koşullu Erişim Birimi) ait olduğu platformun Smartcard’ını çalıştıran, şifreleme sistemini çözen modülüdür.

D-Fix Ne İşe Yarar Birlikte kullanıldığı Smart Card’a operatör tarafından gönderilen onay mesajlarının, izin verdiği ölçüde servislerin şifresini çözmeye yarar.

D-FİX NE İŞE YARAR?

BİRLİKTE KULLANILDIĞI SMART CARD’A OPERATÖR TARAFINDAN GÖNDERİLEN ONAY MESAJLARININ, İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE SERVİSLERİN ŞİFRESİNİ ÇÖZMEYE YARAR.

D-FİX'i MEVCUT UYDU ALICIMLA KULLANABİLİR MİYİM?

EVET CI GIRISI OLAN SD, HD, PVR TÜM UYDU ALICILARINDA KULLANILABILIR. .

D-FİX'i DAHİLİ UYDU ALICISI BULUNAN TELEVİZYONUMDA KULLANABİLİR MİYİM?

Evet cı slot girişli ve dahili uydu alıcısı bulunan bütün televizyon markalarında D-Fix (cam modul) kullanılabilir. Uydu alıcılarında olduğu gibi dsmart paketlerindeki şifreli D-Smart kanallarının şifrelerini çözerek televizyonlarda dsmart platformu paketlerini izleme imkanı sunar.

D-Smart HD Nedir ?

Aylık ödemeli d-smart hd HD teknolojisi ile yayımlanan yayınları evinize getiren uydu alıcısıdır. d-smart HD ile HD kanalları yüksek çözünürlük ile izler ve mükemmel bir TV izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.D-Smart paket içeriklerindeki dsmart hd kanallrı gün geçtikle çoğalmakta ve hd kalitesinde tv keyfini dsmart üyelerine sunmaktadır.

HD+plus Nedir ?

Dsmart HD+ eğlence dünyanızı evinize getiriyor.
D-Smart HD+ kendi içinde hafızası bulunan bir cihazdır.dsmart hd+(plus) ile dilediğiniz programları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, geri ve ardından ileri alabilir, istediğiniz zaman canlı yayın zamanına ulaşabilir, aynı anda iki yayını kaydedebilirsiniz. D-VD Club’a abone olarak kumandadaki VOD tuşu ile cihazınıza otomatik olarak yüklenen programları, spor karşılaşmalarını, dizilerin tüm bölümlerini, bazı özel programları izleyebilirsiniz ayrıca dsmart blue özelliğide D-Smart HD + ( plus ) ta mevcuttur d-smart hd plus uydu alıcılarını kullanabilmek için türksat çanak anten sisteminden 2. hat gereklidir.d-smart smzrt city merkezi uydu sistemi kurulu olan toplu konut veya sitelerde 2. anten kablosuna gerek yoktur. HD+plus uydu alıcılarını kullanabilmek için çanak anten sisteminden veya merkezi uydu sisteminden bir birinden bağımsız iki anten kablosu ( hattı ) olması gerekmektedir

Nakit D-Smart ı Nereden Satın Alabilirim?

0216 526 25 25 Telefon Numarası Arayarak Taksitli Satın Alabilirsiniz.

D-Smart İnternet Kampanyaları

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
D-Smart Spor İçeriği

D-Smart Sinema Kanalları

D-Smart Yan Oda 20 TL

D-Smart Yan Oda 20 TLD-Smart Yan Oda 20 TLD-Smart Yan Oda 20 TL