M E N Ü ve SAYFALAR

D-Smart Kampanyaları
D-Smart Belgeselsever Paketi
D-Smart Belgeselsever Paketi
D-Smart Belgeselsever Paketi
D-Smart Belgeselsever Paketi
D-Smart Belgeselsever Paketi
D-Smart Belgeselsever Paketi

Blu TV ile dilediğin yerde, dilediğin zaman seninle!
BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan, Doğan Holding çatısı altında kurulmuş bir dijital televizyondur. İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar (Smart TV)* üzerinden her ay güncellenen yerli/yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV’de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabilirsiniz. *Smart TV ve Apple TV uygulaması henüz yurt dışı kullanımına açık değildir.

Türkiye’de dijital yayın platformu dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan D-smart, her geçen gün yenileyip geliştirdiği hizmet paketleri ile 2007 yılından bu yana pazarın en önemli firması konumunda bulunuyor. Tematik pek çok uydu kanalı ile 100’e varan HD kanalını, Türksat üzerinde bulunan ulusal kanallar yanında yerli ve yabancı kanalları, uygun paket seçenekleri ile müşterilerine ulaştırmaktadır. TV yayıncılığını Doğan TV Holding bünyesinde sunarken internet pazarına da 2010 yılında Smile adı ile girip, 2012 yılı ile Dsmart Net adı ile TV + internet hizmeti sunmakta olan tek firma konumuna geldi.
Dsmart ile aboneler artık TV için ayrı internet için fatura ve ücretle uğraşmak zorunda kalmadığı gibi her ikisinde de en kaliteli hizmet seçeneklerini alabiliyor. Ülkemizde şu anda 2 milyonun üzerinde hane Dsmart ile TV yada internet hizmetini alıp kaliteyi yakalamaktadır. Zengin kanal seçenekleri ile hemen herkesin ilgi alanına yönelik TV seçenekleri D-smartile tüketicilere ulaşıyor. Ulusal kanalların sıkıcı yönlerinden kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi her zaman d smart oluyor.
D-smart, verdiği TV hizmetleri ve internet hizmetleri yanında artık D-smart BLU ile içerikleri internet üzerinden de sağlayarak abonelere sağladığı hizmet çeşitliliğini artırıyor. Sürekli yenilediği hizmet paketleri ile abone isteklerini karşılamak için çaba harcıyor.
D-Smart Kanalları:
D smart dijital yayın paketlerinde tematik kanalları bulunduruyor. HD yayın yapan 100 varan farklı kanal seçeneği bulunuyor. Bunun yanı sıra tüm ulusal kanlar ve Türksat uydu ile yayın yapan tüm yerli ve yabancı yüzlerce  hd tv kanalı  izleme fırsatınız oluyor. Başlıca sinema kanalları Movie Smart genel isim altında Premium, Platin, Gold, Action, Family, Türk ve birçok sinema kanalları bulunuyor. Diziler, belgeseller, spor kanalları, müzik kanalları bu kanal seçenekleri içinde yer buluyor. Televizyonunuz ile bu kanalları izlerken sinema yada stadyum ortamını evinizin salonuna getirmiş olacaksınız ayrıca D-Smart Belgesel Kanallarını HD katileinde evinize taşıyarak doğal tabiat ortamını hiss edebilirsiniz Dsmart ile size aileniz ile daha keyifli seyirler sağlamış olacaktır.

D-Smart Paketleri:
D-smart ile 5 temel paket ile 3 ek paket seçimi yaparak TV izlemelerini isteklerinize göre yönlendirebilirsiniz. Bu paketler, kişilerin isteklerine uygun kanal seçeneklerini bir arada tutarak farklı kanallar ile zaman kaybetmeden ilgi alanlarına hitap eden kanallara daha rahat geçişe olanak tanıyor.   Dsmart paketleri   bütçenizi etkilemeden belgesel, çocuk, müzik, sinema ve spor kanallarını izlemek isteyenlere yönelik aile , aile-plus, sinema-dizi, sinema-dizi-spor, mega paketleriyle yerli yada yabancı ödüllü diziler, ödüllü filmler ve daha bir çok benzersiz hd içerikle   D-Smart Paketleri.

D-Smart Kampanyaları
Birbirinden avantajlı   D-smart kampanyaları   sürekli güncellenerek kampanyayı takip edenler, daha uygun fiyatlar ile abonelik yaptırma olanağına her zaman kavuşabilir. En çarpıcı kampanya olarak D-smart TV keyfi ile interneti bir arada sunan kampanyalardır. Bunların başında 69 TL aylık ücret ile sınırsız fiber internet ile D-smart HD keyfini birleştirip kampanya göze çarpıyor. Değiştir kampanyası ile eski uydusunu getiren 120 TL indirim ile HD TV kanallarınıizleme keyfine başlayabilirsiniz. D-Smart Yan Oda Kampanyası ile mevcut kullanmakta olduğunuz ana paketin liste fiyatı üzerinde %50 indirimle üye olabilir HD TV keyfini farklı odalarda yaşayabilirsiniz.

D-Smart İnternet
Sadece dijital TV yayıncılığında olmadığını gösteren D-smart, internet altyapısında da en iyi seçenekleri müşterilerine getirdi. Özellikle TV hizmetleri ile internet hizmetlerini birleştirerek müşterilerine büyük kolaylık getirdi. Hızlı internet için fiber alt yapısını tercih ettiğinizde D-Smart İnternet farkını daha iyi hissedeceksiniz. Limitsiz ADSL yada fiber bağlantı seçeneklerini de TV paketleri ile sunması daha cazip hale getiriyor. Bunun yanında  Dsmart, yalın internet ile telefon hattı olmadan da internet bağlantısını 15 TL ek ücret ile sağlıyor.D-Smart internet limitli veya limitsiz internet kampanyaları ile her ihtiyaca cevap vermektedir.

D-Smart Ticari Üyelik
Pek çok insan TV izleme keyfini evi dışında da yaşamak istiyor. Otel, kıraathane (kahvehane), restoran ve cafeler daha fazla müşteri potansiyelini elde edebilmek için   D-smart ticari   üyelik sahibi olmalılar. Bu durum hem yeni müşteriler kazanmasına katkı sağlamaktadır. Oteller de müşterilerine evlerindeki TV konforunu; lobide D-smart HD, %10 indirimli ikinci yıl üyeliği, zincir tesis avantajı gibi avantajlar ile yaşatabilirler. Site yönetimleri de toplu abonelik avantajları ile D-smart keyfini çok daha avantajlı fiyatlar ile site sakinlerine sağlayabilir.   Ticari dsmart  paketlerin pek çoğunda beraberinde internet hizmetlerini de uygun maliyetler ile alacağınızı unutmamalısınız.

D-Smart WEB TV (BLU)
Hayatımızın her noktasında akıllı telefon, tablet, notebook gibi mobil cihazları kullanıyoruz. Bu durum TV izlemelerinde D-smart Blu paketi ile avantaja dönüştürülüyor. Bu paket sayesinde yolda, işte, yemekte, nerede olursanız olun rahatça mobil cihazınızdan TV izleme olanağını size sağlıyor. Bu sayede; sürekli izlediğiniz diziyi, bir gişe rekortmeni filmi, kaçırmamış oluyorsunuz.

D-Smart Kampanyaları